Čistě elektrické vozy

Objevte skvělé výhody našich čistě elektrických vozů.

Inspirovány naší planetou a stvořeny pro Váš život.

Čistě elektrické

Nekompromisní přístup značky Volvo je nyní doprovázen nulovými emisemi. V souladu s naší filozofií odpovědného luxusu se navíc snažíme ve větší míře využívat recyklované a biologicky odbouratelné materiály a minimalizovat množství odpadu.

Integrované služby Google

Integrované aplikace Google Vás ve Vašem elektrickém voze Volvo udrží ve spojení s digitálním světem. Palubní software je navíc průběžně aktualizován prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Zadání objednávky on-line

Objednání elektrického vozu Volvo je maximálně jednoduché. Prostřednictvím našeho konfigurátoru si vytvořte vůz podle svých představ a zadejte svou objednávku on-line.

Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge

Seznamte se s naším čistě elektrickým crossoverem.

Dojezd na elektřinu: 444 km*
Interiér 100% bez použití kůže

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP. Hodnoty jsou předběžné a skutečný dojezd se může lišit. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Bližší informace   
Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge

Seznamte se s naším plně elektrickým kompaktním SUV.

Dojezd na elektřinu: 418 km*
Chytrá úložná řešení

* Dojezd tohoto elektrického vozu byl stanoven na základě metodiky WLTP. Výsledná hodnota vychází z ujeté vzdálenosti za určité rychlosti v ideálních podmínkách (na začátku je úroveň nabití akumulátoru 100 % a na konci 0 %). Skutečný dojezd v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech.

Bližší informace   

Splátky nebo nákup za hotové

Obojí s výhodami nabídky Volvo Care

Byli bychom rádi, kdyby si elektrické vozy Volvo mohli snadno užívat všichni. Ať už se rozhodnete pro splátky nebo nákup za hotové, vůz Vám dodáme společně s balíčkem služeb Volvo Care, který zahrnuje servis*, pojištění (jen v případě splátek)** a záruku.

Operativní leasing

Pořiďte si elektrický vůz Volvo na operativní leasing a po sjednanou dobu si užívejte pohodlí pevně stanovených měsíčních plateb. V měsíční platbě jsou zahrnuty i naše služby VolvoCare.

Koupě

Kupte si elektrický vůz Volvo a na dobu 3 let získáte i služby Volvo Care, které zahrnují bezplatnou servisní údržbu a asistenční služby.

* Služby servisu a údržby podléhají smluvním podmínkám. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

** U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale můžete si jej na přání sjednat u nás.

Objevte výhody elektrifikace

Nastal čas nabíjet?

Zajistili jsme Vám snadnější a pohodlnější způsoby nabíjení doma i na cestách.

Fotografie vozu Volvo

Naplánujte si trasu s navigací Google Maps

Prostřednictvím navigace Google Maps si ve svém voze Volvo můžete naplánovat trasu, vyhledat nabíjecí stanice, a pak si jen užívat bezstarostnou jízdu.

Volvo Cars aplikace

Volvo Cars aplikace Vám umožní nechat si vůz ještě před nastoupením vyhřát nebo ochladit na příjemnou teplotu. Tato funkce Vám zpříjemní cestu a navíc Vám může pomoci prodloužit dojezd.

Pohodlné domácí nabíjení

Aby pro Vás bylo nabíjení Vašeho vozu v domácích podmínkách co nejpohodlnější, doporučujeme Vám diskrétní nástěnnou nabíjecí stanici Volvo, která se velmi snadno používá.

Plug-in hybridní vůz Volvo XC60

Plug-in hybridní vozy

Seznamte se s výhodami používání vozů Volvo Recharge a zjistěte si více o dalších řešeních mobility.

Zjistit více   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru