Nabíjení elektrického vozu se službou Plugsurfing

Celoevropská nabíjecí služba pro plně elektrické vozy Recharge

Společnosti Volvo Cars a Plugsurfing se spojily, aby Vám nabídly přístup k jedné z největších evropských sítí nabíjecích stanic.

Fotografie vozu Volvo

Využívejte se svým čistě elektrickým vozem Volvo službu Plugsurfing

Účet Plugsurfing bude součástí dodávky každého čistě elektrického modelu Volvo Recharge v Evropě. Získáte tak přístup k jedné z největších a nejmodernějších evropských sítí nabíjecích stanic.

Zjistit více   

Více než 500 000 nabíjecích stanic

Více než 500 000 nabíjecích míst společnosti Plugsurfing po celé Evropě vám nabízí dostatek energie při každodenním dojíždění i na dlouhých zahraničních cestách.

Jeden účet

Zapomeňte na spoustu účtů a aplikací od různých poskytovatelů. Se zjednodušenou aplikací Plugsurfing a nabíjecím klíčem můžete své Volvo snadno nabíjet u stanic všech hlavních provozovatelů služby Plugsurfing.

Transparentní platby

Plugsurfing od Vás nevyžaduje předplatné. Platíte pouze za provedená nabíjení na základě měsíční faktury. Další informace o cenách a obchodních podmínkách najdete na stránkách společnosti Plugsurfing.

Jednoduché nabíjení

Jednoduché nabíjení

Při nákupu čistě elektrického vozu Volvo Recharge obdržíte uvítací balíček služby Plugsurfing, který obsahuje jedinečný nabíjecí přístupový klíč. Po nastavení účtu budete mít možnost vyhledávat nabíjecí stanice pomocí palubního infotainment systému Android. V Evropě vám bude k dispozici více jak 500 000 nabíjecích míst.

Získáte také navíc možnost využít během prvních 12 měsíců zvýhodněnou nabídku na dobíjení v rámci sítě vysokorychlostních nabíjecích stanic Ionity, které se nacházejí ve 24 evropských zemích.

Od 25. 7. 2023 můžete využít zvýhodněnou sazbu 10,70 Kč za 1 kWh elektřiny vč. DPH pro čistě elektrické vozy Volvo za předpokladu, že máte svou nabíjecí kartu Plugsurfing propojenou s Volvo Cars aplikací a používáte ji při platbě a nabíjení.

Integrace sítě Plugsurfing do systému Volvo Cars aplikace

Nastavení této služby je velmi snadné: jediné, co musíte udělat, je připojit nabíjecí kartu Plugsurfing k Volvo Cars aplikaci.

Získáte tak možnost najít si ve Volvo Cars aplikaci dostupné nabíjecí stanice, přičemž zde můžete rovnou i platit za využité služby a zobrazit si historii nabíjení i účtenky. To vše přehledně na jednom místě.

V České republice není dočasně možné, nebo jen omezeně v závislosti na poskytovateli, využít Volvo cars aplikaci pro přímé spuštění dobíjení vozu. Vždy je pak možné dobíjení spustit pomocí RFID klíče (karty), kterou obržíte spolu s vozem.

Volvo Cars aplikace   

Získat aplikaci Plugsurfing

K dispozici pro iOS a Android.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru